ЗАПРОШУЭМО ДО СПIВПРАЦI  ДЕТАЛI ТУТ
Мова  UkrainianRussian

Запитання/Відповіді

Що таке Акваферма?

Акваферма володіє всіма якостями повномасштабної екосистеми «Аквапоніка», вміщаючись в резервуарі ємністю 11 літрів, який можна розмістити на Вашій кухні або у вітальні кімнаті. Акваферма також буде відмінним доповненням в дитячому садку чи школі.


 

Що таке Аквапоніка?

Аквапоніка - це древній метод ведення сільського господарства, розроблений Ацтеками. Він вимагає на 90% менше води, ніж традиційні методи і поєднує в собі аквакультуру (вирощування риб в резервуарах) і гідропоніки (вирощування рослин без ґрунту).


 

Які рослини можна вирощувати на Аквафермі?

Листова зелень і трави ростуть найкраще. У комплект наших Акваферм включені органічні насіння базиліка і пшениці. На аквафермах також добре росте петрушка, кінза, м'ята, руккола та ін.


 

Чи можна за допомогою Акваферми вирощувати квіти?

Квітам потрібно набагато більше поживних речовин, ніж може забезпечити одна рибка. Листова зелень і трави вимагають менше поживних речовин і добре ростуть на Аквафермах. Але - спробуйте експериментувати!


 

Яке насіння поставляються разом з аквафермах?

Акваферми поставляється в комплекті з органічними насінням базиліка і пшениці. Всі ці насіння надані компанією Seeds Of Change.


 

З чого складається корм для рибки?

Риб'ячий корм містить інгредієнти, які забезпечать Вашу рибку необхідними білками, вітамінами та харчовими добавками. До складу корму входять: морські водорості, борошно з оселедця і вітамін B12.


 

Що таке D-Klor?

D-Klor - це дехлоратор, що не містить хімікатів , виготовлений з вітаміну С і алое вера. Він не тільки видаляє з води хлор і хлораміни, шкідливі для здоров'я рибки, але й зміцнює  захисний шар слизу, що покриває її.


 

Що таке Fish Prep?

Fish Prep - це суміш терапевтичних масел, що включає цитрусове масло, олію алое вера, евкаліптову олію і заспокійливе масло на основі гвоздики. Fish Prep сприяє очищенню риб і зміцнює їхню імунну систему перед пересадкою в новий резервуар.


 

Що таке Zym Bac?

Zym Bac - це розчин, що містить корисні бактерії, які забезпечують біологічну фільтрацію в резервуарі. Ці бактерії запускають в резервуарі циклічний процес і коригують дисбаланс аміаку і нітритів, який може нашкодити рибці.


 

Що таке Tidy Tank?

Tidy Tank - натуральний засіб для видалення осаду, що допомагає утримувати в чистоті резервуар і гравій. Tidy Tank містить корисні бактерії, які розщеплюють тверді органічні речовини в резервуарі.


 

Що робити якщо закінчився D-Klor, Fish Prep, Zym Bac, Tidy Tank, корм для рибки або все відразу?

Засоби можна замовити на нашому сайті www.nazadkistokam.com.ua

Або все необхідне можна придбати в зоомагазині поруч з Вами. Тоді, ось орієнтири того що потрібно запитати у продавця:

D-Klor - запитати в магазині - препарат для швидкої підготовки водопровідної води в акваріумі.

Fish Prep - запитати в магазині - суміш натуральних олій для підтримки здоров'я рибки.

Zym Bac - запитати в магазині - розчин, що містить корисні бактерії для фільтрації в акваріумі.

Tidy Tank - запитати в магазині - засіб для видалення осаду, що підтримує чистоту в акваріумі.

Корм для рибки - запитати в магазині - базовий корм для риб.


 

Які види рибок можна тримати в Аквафермі?

Акваферма не підходить для риб, чутливих до коливань рівнів аміаку і нітритів. Це повністю біологічна система, і потрібен час для того, щоб в резервуарі налагодився циклічний процес і встановився баланс. Ми рекомендуємо рибку Півник.

 Даніо-реріо (даніо-зебри) теж прекрасно почувають себе в аквафермах - їх можна тримати по дві або три на резервуар.


 

Скільки рибок можна тримати в аквафермі?

Рибка Півник повинна бути в резервуарі одна, тому що якщо тримати її разом з іншими рибами, вона буде вести себе агресивно. Але якщо у Вас більш мирна рибка, то можна додати рибок з розрахунку «одна рибка на три літри води». Оскільки в резервуарі 11 літрів, ми рекомендуємо тримати трьох рибок довжиною два з половиною сантиметри.


 

Акваферма поставляється разом з рибкою?

Рибку потрібно купити окремо! І пам'ятайте: рибка Півник живе на самоті ... тільки одна рибка на Акваферму.


 

Де придбати витратні матеріали для Акваферми?

На нашому сайті nazadkistokam.com.ua або в будь-якому магазині де продаються акваріуми і рибки.


 

Чи потрібна Акваріумі електрика, і де її найкраще розмістити?

Електрика необхідно для насоса. Якщо Ви вирощуєте базилік або салат-латук, то краще всього поставити Акваферму там, де багато сонячного світла - в ідеалі, біля вікна, що виходить на південь. Якщо це можливо, постарайтеся розташувати резервуар так, щоб сонячне світло не падало на воду, але при цьому освітлювало рослини - це запобіжить появі водоростей. Якщо у Вас немає такого місця, як описано вище, спробуйте вирощувати пшеничну траву (вітграсс) - вона відмінно росте при слабкому освітленні. Також можна придбати невеликий світильник.


 

У комплекті відсутні інструкція і субстрат?

Якщо у Вашому комплекті не вистачає будь-яких компонентів, будь ласка, повідомте про це в наш відділ по роботі з клієнтами за адресою info@nazadkistokam.com.ua або по телефону 38(096)003-99-33


 

Якою має бути температура води?

Рибки Півник родом з тропіків, їм необхідна кімнатна температура.


 

Я налив у воду занадто багато D-Klor!

Не турбуйтесь! Наш D-Klor виготовлений з повністю натуральної суміші вітаміну С і алое вера і безпечний для рибки, навіть якщо його додати більше, ніж потрібно.


 

Скільки часу має пройти між додаванням D-Klor і пересадкою рибки в резервуар?

D-Klor діє миттєво, тому пересаджуйте рибку відразу після його додавання.


 

Чи потрібно мити гравій з милом?

При митті гравію не потрібно використовувати мило. Гравій миють для того, щоб видалити пил і дрібні частинки перед приміщенням в систему. Для зручності рекомендуємо використовувати друшляк.


 

Чи можу я покласти інші камені в горщики або замість гравію?

Гравій служить основою живильного середовища для рослин. Він дозволяє рослинам закріпитися під час росту, і на його поверхні розміщуються колонії корисних бактерій, які перетворять продукти життєдіяльності рибки в поживні речовини для рослин. Ми вибрали гравій тому, що він має велику площу поверхні і абсорбує ідеальне кількість води для пророщування насіння і підтримки здоров'я рослин. Крім того, маючи нейтральний водневий показник pH, він не робить істотного впливу на водневий показник води. Якщо Ви вирішите використовувати інший вид субстрату, переконайтеся в тому, що його водневий показник нейтральний, і що він не виділяє будь-яких хімікатів. Пам'ятайте, що вода з резервуару зрошує рослини, які Ви будете вживати в їжу.


 

Скільки насіння помістити в кожен горщик?

Ваша Акваферма - такий же город, як і будь-який інший. Всі рослини різні, тому краще всього слідувати рекомендаціям, зазначеним на пакетику з насінням. Щоб рослинам не було тісно, ми рекомендуємо висадити в кожен горщик 4-5 насінин базиліка або салату-латуку, а потім залишити не більше трьох паростків латуку або один паросток базиліка на кожен горщик. Якщо рослин буде більше, вони будуть конкурувати за обмежену кількість поживних речовин, що перешкодить їх зростанню.


 

Чи можна вирощувати одночасно різні види рослин?

Так, звичайно, всі три види насіння можна висадити одночасно, але ми рекомендуємо садити їх в різні горщики.


 

Чи можу я помістити в резервуар живу рослину або декорації?

Живі рослини, що знаходяться у воді, потребують поживних речовин, так само, як і рослини над водою. Поміщена в резервуар рослина може забирати поживні речовини у рослин, що знаходяться зверху, і вони будуть рости повільніше. Декорації розміщувати можна і потрібно, так як рибки Півник люблять плавати навколо них і ховатися в затишних місцях. Тільки переконайтеся, що декорації зроблені з матеріалів, які не будуть вимиватися у воду. І пам'ятайте, що вода з резервуару зрошує рослини, які Ви будете вживати в їжу.


 

З яких матеріалів зроблена Акваферма?

Монолітний резервуар зроблений з акрилу. Касета для рослин і її кришка зроблені з поліпропілену. Крім того, резервуар з двох сторін має біле покриття, яке мінімізує освітлення води, щоб запобігти зростанню водоростей.


 

Я тільки що встановив Акваферму. Чому вода каламутна?

Вода очиститься! Вода може бути каламутна через пил і бруд, що залишилися на гравії після миття. У цьому випадку бруд осяде, і вода стане прозорою протягом години. Також вода може помутніти після додавання Tidy Tank. Цей засіб містить корисні бактерії, які живляться органічними відходами в резервуарі. Коли у воду додані тисячі таких бактерій, вона може виглядати каламутною, поки бактерії не осядуть на дно.


 

Виникли проблеми з установкою (повітряного) насоса.

Гнучка трубка повинна бути коротше жорсткої трубки. Насос закачує повітря вниз по гнучкій трубці. Потім ці бульбашки повітря піднімаються по жорсткой трубці, одночасно піднімаючи і воду. Якщо ж гнучка трубка довша, ніж жорстка, то немає структури, за якою бульбашки могли б піднятися. Подивіться фотографії по установці насоса.


 

У Аквафермі з'явилися водорості, що йде не так?

Водорості - часта проблема акваріумів, вони з'являються через надлишок поживних речовин у воді і сонячного світла. Щоб поживні речовини не накопичувалися у воді, не перегодовуйте рибку. Якщо Ваша Акваферма знаходиться під прямими сонячними променями, це добре для рослин, але не для води в резервуарі. У цьому випадку можна закрити одну сторону резервуару панеллю від сонячного світла. Якщо водорості вже з'явилися на стінках резервуару, їх можна прибрати за допомогою губки. Також можна купити в зоомагазині прісноводних равликів, які харчуються водоростями. Вони з радістю почистять Вашу Акваферму!


 

Вода не циркулює в Аквафермі, що робити?

Якщо насос працює, але вода не циркулює вАквафермі належним чином, то причиною цього може бути те, що рівень води занадто низький і тиску не вистачає для подачі води до касети з рослинами. У цьому випадку долийте в резервуар дехлорованої (питної) води рівно до матової лінії, яка знаходиться приблизно на два з половиною сантиметри нижче дна касети для рослин. Якщо це не так, то перевірте, чи немає перешкод у центральній трубці або двох отворах по сторонам касети для рослин, що дозволяють воді стікати назад в резервуар.


 

Вода не закачується в касету для рослин - виникла несправність?

Якщо вода не закачується в касету для рослин, перевірте щільність приєднання гнучкої трубки до насоса. Також слід перевірити на якому рівні гнучка трубка всередині резервуара - вона повинна бути трохи нижче середини жорсткої трубки і не виходити за її межі.

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсІ останнІх новин
Copyright © 2015 все права защищены / nazadkistokam.com.ua / Разработка "WM-Studio"